Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 185 -03.10.2012

Dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 185 Wanda Bownik |

Opinia o kursie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia na temat postępowania w przypadku ataku padaczki”

Pani Katarzyna Szynal prowadziła dwa szkolenia w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 185.

Pierwsze szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zostało przez Radę Pedagogiczną bardzo wysoko ocenione. Dlatego szukając osoby, która przeszkoli nas na temat postępowania w przypadku ataku padaczki Rada pedagogiczna zdecydowała o ponownym zaproszeniu Pani Katarzyny.

Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Pani Katarzyna nie tylko przekazała nam w bardzo przystępny sposób niezbędną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim postawiła nas w konkretnych sytuacjach zadaniowych poprzez liczne ćwiczenia z użyciem fantomu, a także z udziałem koleżanek z kursu. Taki sposób prowadzenia szkolenia sprawił, że uczestnicy zaangażowali się emocjonalnie, przez co więcej zapamiętali i z większą skutecznością zachowają się w realnych sytuacjach zagrożenia.

Na uznanie zasługuje duże zaangażowanie osoby prowadzącej oraz wysokie umiejętności interpersonalne, jak też wspaniały kontakt ze słuchaczami. Miła atmosfera panująca na szkoleniu sprzyjała aktywnemu uczestnictwu.

Zdobytą wiedzę i umiejętności z pewnością wykorzystamy w codziennej pracy z dzieckiem.