WORD WARSZAWA 11.02.2013

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie Dyrektor mgr Andrzej Szklarski |

Zaświadcza się, że Pani Katarzyna Szynal prowadzi od 2010 roku do chwili obecnej zgodnie z obowiązującymi przepisami, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w zakresie kwalifikacji wstępnej oraz szkoleń okresowych dla kierowców wykonujących przewóz drogowy w zakresie kat.C1, C1+E, C i C+E, kursów kwalifikacyjnych dla kandydatów na kierowców kat.B prawa jazdy oraz do kierowania tramwajem.

Na kursach kwalifikacyjnych dla kandydatów na instruktorów realizuje 12 godziny program uwzględniający tematy z bezpieczeństwa własnego i poszkodowanego, oceny stanu poszkodowanego, pozycji bocznej bezpiecznej, zabezpieczenia poszkodowanego z podejrzeniem urazu kręgosłupa, użycia automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED), zabezpieczenia urazów, resuscytacji krążeniowo – oddechowej u dorosłych i dzieci, występowanie stanów nagłych u dorosłych (epilepsja, zawał, zadławienie) oraz ratownictwa drogowego.

Pani Katarzyna Szynal wykonuje swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Jest osobą samodzielną i zaangażowaną w wykonywaną pracę.

Znakomicie sprawdza się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne – łatwo nawiązuje kontakty, a w szkolonych grupach wytwarza atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia.

Jestem przekonany, że Pani Katarzyna Szynal jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.

W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji na jej temat.